Folie kałamarzowe do systemów CPC Heidelberg
Cechy szczególne: folie poliestrowe o grubości 0,19mm. Na życzenie dostępne grubości 0,25mm oraz 0,35mm.

Taśmy kałamarzowe do systemów CPC Heidelberg
Cechy szczególne: taśmy kałamarzowe przeznaczone do poprawy styku folii kałamarzowej z zespołem farbowym. W ofercie dwa rodzaje: taśma samoprzylepna piankowa wąska, dostępna w odcinkach o dowolnej długości i taśma poliestrowa obustronnie samoprzylepna o szerokości 70 mm.

Oryginalne Siatki Super Blue i Super Blue 2 Niebieskie siatki Super Blue oraz Super Blue 2 na cylindry przekazujące, odwracające i wykładające, z włóknami metalowymi dla odprowadzenia ładunków elektrostatycznych.

Anti Set-off Ultrachem powder - puder skrobiowy, nie rozpuszczalny w wodzie, do wszystkich systemów proszkujących, dostępne średnice ziarna 15 lub 25 mikrometrów .
Cechy szczególne: wyselekcjonowane, oczyszczone ziarna powleczone silikonem dla bezproblemowego transportu w systemie proszkującym.

Naciąg Nevwell - pluszowe, wysokiej jakości i dobrej trwałości, pewnie obciska się na walcach.
Cechy szczególne: naciąg bawełniany do prania ręcznego, bez dużego ciśnienia wody, do małych i średnich obciążeń produkcyjnych.

Naciąg Red/S - pętelkowy, bardzo wysokiej jakości i bardzo dobrej trwałości, nie kłaczy i pewnie obciska się na walcach.
Cechy szczególne: naciąg syntetyczny do prania ręcznego i maszynowego, do średnich i dużych obciążeń produkcyjnych. Red Mol - pluszowa odmiana syntetycznego naciągu Red/S.

Klej CR - biały klej introligatorski na zimno do papieru i kartonu.
Cechy szczególne: atest PZH - idealny na torby pakowe produktów spożywczych, spoina obojętna fizjologicznie o znacznej wytrzymałości, skleja także drewno i korek oraz tworzywa sztuczne: polichlorek winylu, polistyren i tkaniny naturalne.

Czyściwo drukarskie TORK BLUE - specjalna włóknina do zastosowań poligraficznych.
Cechy szczególne: czyściwo o znacznej wchłanialności płynów, wytrzymałości mechanicznej i odporności na stosowane w poligrafii chemikalia, w przeciwieństwie do tradycyjnych szmat jest zawsze efektywne i jednorodne, nie kłaczy się i zajmuje mniej miejsca.

Rękawice ochronne Solvex - ochronne rękawice dla drukarzy, kwaso- i olejo odporne.

oraz... - wzorniki barw wg Pantone, gąbki prasowane, lupki montażowe, ..