Zmywacze, które oferujemy także posiadają Certyfikat ISEGA.

Print Wash 660/34 – zmywacz premium do mycia ręcznego i automatycznego, drukowanie arkuszowe i rolowe cold-set. Certyfikowany przez Instytut Fogra (Heidelberg, MAN Roland, KBA i Baldwin Grafotec).
Cechy szczególne: wysoki punkt zapłonu, brak węglowodorów aromatycznych, słaby zapach własny, niska szkodliwość dla maszyny, drukarza i środowiska, składniki antykorozyjne, łatwo ulega biodegradacji. Certyfikat ISEGA.

Wash A 28 – powszechnie znany, popularny zmyacz do mycia ręcznego i automatycznego (wybrane systemy), drukowanie arkuszowe mało- i średnioformatowe.
Cechy szczególne: bardzo skuteczny zmywacz codziennego stosowania, emulgujący z wodą, zawiera "Morbidol"- opatentowany składnik gwarantujący powłokom gumowym trwałość i elastyczność, niepowtarzalny zapach własny.

Novocaucciu - zmywacz regenerujący walce farbowe i obciągi offsetowe, sprawdzony i pożądany produkt.
Cechy szczególne: skutecznie usuwa uporczywe zanieczyszczenia z porów powierzchni gumowych, usuwa zeszklenie walców i obciągów po kontakcie z twardą wodą, szybko paruje co umożliwia natychmiastowy druk po użyciu, uelastycznia powierzchnie gumowe, poprawia przenoszenie farby w zespole farbowym i przez obciąg.

Solvine A 90 - koncentrat do czyszczenie wywoływarek do płyt offsetowych.
Cechy szczególne: zalecany przez producenta wywoływarek IMAF, gdyż jest skuteczny i bezpieczny dla urządzenia, pewnie usuwa zanieczyszczenia, w tym osady kamienne w szczególności z układu wywołującego i płuczącego. Znacznie wydłuża trwałość urządzenia zmniejszając koszty ewentualnego serwisowania.

Film Wash - zmywacz do folii montażowych, szyb kopioram, skanerów, błon graficznych, ekranów komputerowych a także wszelkich procesów okołoprodukcyjnych.
Cechy szczególne: wydajny i szybki, antystatyczny, nie pozostawia smug i zacieków, idealny tam, gdzie trzeba powierzchnię błyskawicznie oczyścić i odtłuścić .