JG W 4804 - lakier podkładowy (primer) do powlekania jedno- i dwustronnego. Cechuje się zwiększoną stabilnością na maszynie w porównaniu do większości lakierów na rynku.

JG W 4802 - lakier dwustronny premium o wysokim połysku, najszybciej schnący wśród oferowanych, doskonale zabezpiecza przed odciąganiem w stosie. Polecany także do lakierowania opakowań do głębokiego mrożenia, do lakierowania wybiórczego UV, złocenia oraz foliowania.

JG W 5301 - lakier dwustronny premium matowy, najszybciej schnący wśród oferowanych, doskonale zabezpiecza przed odciąganiem w stosie. Polecany także do lakierowania opakowań do głębokiego mrożenia, do lakierowania wybiórczego UV, złocenia oraz foliowania.

JG W 5325 - lakier dwustronny o wysokim połysku, najkorzystniejszy stosunek ceny i jakości wśród oferowanych, doskonale zabezpiecza przed odciąganiem w stosie, pozwala na szybkie przekazanie do dalszej obróbki introligatorskiej.

JG W 5333 - lakier dwustronny matowy, najkorzystniejszy stosunek ceny i jakości wśród oferowanych, doskonale zabezpiecza przed odciąganiem w stosie, pozwala na szybkie przekazanie do dalszej obróbki introligatorskiej.

UVC 2009 - lakier UV o bardzo wysokim połysku, doskonały zarówno na farby konwencjonalne i na UV, lepkość robocza 35 sek.
Cechy szczególne: dobre płynięcie, doskonały poślizg, niski poziom zapachu własnego.

UV 1111-35(50) - elastyczny lakier UV o bardzo wysokim połysku, o lepkości roboczej 35 lub 50 sek., wysoka reaktywność, dobry poślizg utrwalonej powłoki, także do lakierowania in-line na farby hybrydowe i UV.
Cechy szczególne: dobre płynięcie i przyczepność do lakierowanych podłoży, niski zapach własny utrwalonej powłoki.