Przedsiębiorstwo Usługowo-Handlowe Junior Graf - Heimrath sp. jawna jest firmą działającą na rynku poligraficznym od 1992 roku. Już od prawie 20 lat prowadzi działalność z własnej, nowoczesnej siedziby w Plewiskach koło Poznania przy ulicy Grunwaldzkiej 493a.

Sukcesywny i stabilny rozwój firmy od jej powstania ukierunkowany jest na bezpośrednią współpracę z uznanymi na rynku europejskim producentami materiałów oraz urządzeń poligraficznych, takimi jak:

IMAF, HI-TECH COATINGS, COLORGRAF, RUBBEXX, SAVATECH ...

Wieloletnie doświadczenia w branży pozwalają Junior Graf zaoferować wysoką jakość produktów i usług z nimi związanych. Jeśli do tego oczekujecie Państwo stabilnej, przewidywalnej współpracy z kompetentnym partnerem zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. Aktualni i przyszli odbiorcy mają zapewnione bezpieczne stany magazynowe.

Handlowej działalności firmy towarzyszy również fachowe doradztwo w zakresie doboru materiałów oraz pomoc na etapie wdrażania ich do produkcji. W zakresie działalności usługowej Junior Graf oferuje między innymi cięcie obciągów, obciągi olistwowane oraz mieszanie farb offsetowych wg systemu Pantone.

Zgodnie z duchem czasu i własnymi przekonaniami Junior Graf sukcesywnie wprowadza do oferty produkty najwyższej jakości wytworzone w niskoemisyjnych procesach produkcyjnych oraz rezygnujące ze szkodliwych związków chemicznych. Na potwierdzenie tego już dziś oferuje wiele produktów z Certyfikatem ISEGA, potwierdzającym troskę producentów o zdrowie klientów i ochronę środowiska naturalnego. Ten certyfikat jest szczególnie ważny dla producentów opakowań na produkty spożywcze, opakowań na zabawki czy artykuły medyczne.

Na co dzień Junior Graf jest dostawcą kompetentnym, terminowym i otwartym na potrzeby naszych Klientów. Realizacja indywidualnych oczekiwań naszych Klientów oraz ich pełne zadowolenie z osiąganych wspólnie rezultatów daje nam ogromną satysfakcję. Pozostaje to niezmiennym celem działalności Junior Graf stanowiącym bodziec do dalszego rozwoju zarówno z obecnymi jak i przyszłymi Klientami.


Zapraszam do współpracy drukarnie i dystrybutorów materiałów poligraficznych!